e-mail info@lindec.lt

telefonas +370 698 07561

LithuanianEnglish (United Kingdom)

PostHeaderIcon Sausas paviršiaus kietiklis HERKULIT TOP

herkulit-logo

Grindys - gamybos proceso dalis

Gamybinių patalpų ir sandėlių grindys yra neatskiriama gamybinio proceso dalis, kadangi dėl suskilinėjusių ar ištrupėjusių grindų gali sutrikti darbas. Todėl jau įrengimo darbų stadijoje vertėtų padidinti investicijas į grindų dangos kokybę, tokiu būdu užkertant kelią gamybos pertūkiams. Nuostoliai dėl nenumatytų prastovų bei grindų taisymo išlaidos gali keleriopai viršyti grindų dangos kainą.

Stiprusis betonas "Herkulit" gali būti įvairiaspalvis, todėl juo galima pakeisti greičiau nusidėvinčias medžiagas, pvz.: epoksidines ar poliuretanines dangas bei glaistus. "Herkulit" padengtos grindys yra žymiai atsparesnės dėvėjimuisi.

Kodėl verta pasirinkti stiprųjį betoną "Herkulit"?

Mišinio "Herkulit Top" sudėtyje yra specialaus cemento, kuris padidina paviršiaus atsparumą nusidėvėjimui papildomai nedidinant cemento kiekio mišinyje. To pasėkoje sumažėja paviršiaus įtrūkimų bei kalcitų išsiskyrimo tikimybė. (mažiau cemento = mažiau suslūgsta betonas).

"Herkulit" sugeria drėgmę iš betoninio pagrindo kur kas greičiau, nei kitos panašios medžiagos, todėl p aviršius būna lygesnis, grindų kokybė geresnė.

"Herkulit" sugeria drėgmę iš betoninio pagrindo kur kas greičiau, nei kitos panašios medžiagos, todėl p aviršius būna lygesnis, grindų kokybė geresnė.

"Herkulit" danga pasižymi neslidumu, todėl tinka ir drėgnoms, ir sausoms patalpoms.

Betonas "Herkulit" yra ekologiškai švarus produktas.

"Herkulit" gaminamas be metalo užpildu, todel juo padengti paviršiai yra atsparus korozijai.

"Herkulit" turi didelę paklausą įvairiose šalyse, juo padengta daugiau nei 11 000 000 m² ploto.

Susisiekite su mumis norėdami gauti daugiau informacijos apie šį produktą, jo panaudojimo galimybes, kainą konkrečiam apdorojamam plotui.